fbpx

SLÍPKA TOUR 2023

SLÍPKA TOUR 2023 unikátně spojuje skvělá suchá vína a špičková jídla - 2. 9. 2023

Dopřejte si gurmánský zážitek se špičkovými, výhradně suchými víny a delikátními pokrmy od šéfkuchařů zvučných jmen. Stačí přijet v sobotu 2. září do Velkých Bílovic na SLÍPKA TOUR 2023.

Akce na tuzemské poměry ojediněle spojuje oblíbené putování po vinných sklepech se dvěma zastávkami na párování skvělých vín a originálních cuvée a jídel. Šéfkuchaře znáte z televizní soutěže MASTERCHEF: Miroslav Kalina, Marek Raditsch, Marek Fichtner a Ladislav Douša. Profesionální dojem snoubení umocní perfektní servis ve dvou příjemných party stanech.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN!


Co vás na SLÍPKA TOUR 2023 čeká a nemine?

 1. Vstupenky jsou k zakoupení od 2. května pouze v předprodeji a jen on-line, a to i v den konání akce. Ani přímo na akci se fyzicky nikde prodávat NEBUDOU! Kupte si ji klidně teď hned, protože jich je omezené množství, přesně 1.200. Pokud se vyprodají dřív, tak máte smůlu.

 2. Vstupenku nejde vrátit, ale je přenosná. Bez ní vám nenalejí, ani vám nevydají jídlo.

 3. V den akce u vybraného vinaře elektronickou vstupenku předložíte vytisknutou nebo v mobilu a dostanete vše, co potřebujete k příjemnému putování po sklepech a návštěvě 2 party stanů, kde se podává jídlo. V ceně vstupenky je neomezená konzumace vín ve 46 otevřených sklepech, dvě jídla v top kvalitě spárovaná s velkobílovickými víny a kupony za 600 kč na odběr vín. Plus sklenička, nosička, katalog, tužka a mapka.

 4. Na vstupence najdete údaj, do kterého stanu a odkdy dokdy si zajdete na oběd a do kterého na večeři. Počítejte s tím, že hlad bude mít ve stejnou chvíli jako vy víc lidí a můžete na jídlo pár minut čekat. Chcete přece dokonalé jídlo ve správné teplotě a ukázkový servis? Myslete na to, až budete netrpělivě podupávat. Proto přijďte raději s nalitou skleničkou.

 5. Zatímco oběd je výhradně servírovaný, večeři si můžete sníst buď s obsluhou ve stanu, nebo si odnesete balíček a jídlo si dáte, až budete mít hlad a chuť.
  OBĚD: Slípka na víně s křupavým konfitem, škvarkovým knedlíčkem a pečenou kořenovou zeleninou
  VEČEŘE: Bramborová placka provoněná bylinkami s trhaným vepřovým masem, cibulovou marmeládou a křenovým krémem s hrubozrnnou hořčicí s řeřichou

 6. Kupony můžete utratit u libovolného vinaře hned v sobotu, kdy se akce koná, nebo v neděli 3. září od 9 do 12 hodin.

 7. Kromě nafasované mapky vám orientaci mezi sklepy usnadní naše apka, kterou si bezplatně stáhněte. Nejdřív to půjde asi 2 dny před akcí.

 8. Kyvadlová doprava jezdit nebude, musíte hezky po svých. Nebojte, to zvládnete!

 9. Včas se poohlédněte po ubytování, protože nejbližší penziony a hotely jsou vybukované coby dup.

 10. Více info najdete v otázkách a odpovědích.

Buďte v obraze a sledujte nás na Facebooku a Instagramu.

Předprodej vstupenek

Otázky a odpovědi Slípka Tour 2023

Čím je SLÍPKA TOUR tak výjimečná?

Ve snoubení špičkových suchých vín a delikátních pokrmů od známých šéfkuchařů. V praxi to znamená neomezenou konzumaci výtečných vín plus noblesní servis 2 skvělých jídel spárovaných se skvělými víny a originálními velkobílovickými cuvée Velká červená a bílá Slípka v profesionálních party stanech.

Proč se budou pít výhradně suchá vína?

Členové spolku Velkobílovičtí vinaři se shodli, že právě suchá vína umocňují smyslový zážitek při snoubení vína a jídla. Přímo k jídlu se proto budou podávat pečlivě vybraná suchá vína, aby zážitek z jídla a vína byl co nejintezivnější.

Kdy, kde a jak si můžu koupit vstupenky?

Jen v předprodeji a výhradně online od 5. května do vyprodání. Počet vstupenek je omezený na 1.200. Je třeba naplánovat počet jídel z prvotřídních surovin, aby vše časově vycházelo tak, že jídlo bude čerstvě připravené v top kvalitě a s bezchybným servisem. Vstupenku si kupte u kteréhokoliv vinaře, třeba u svého oblíbeného. Pokud už u něj vstupenky nebudou, nevadí, zakupte si ji u jiného vinaře a pak si k tomu „svému“ zajděte. Se vstupenkou se samozřejmě dostanete do všech 46 otevřených vinařství.

Co všechno je ve vstupném?

Neomezená konzumace ve všech otevřených sklepech, 2 kupony na jídlo, 3 kupony na víno v celkové hodnotě 600 korun, sklenička s logem, nosička, katalog, tužka a mapa.

Kdy a kde si vstupenku aktivuji?

Až v den akce – 2. 9. 2023 od 11:30 hodin – přímo u vinaře, kterého jste si při koupi vstupenky vybrali. Dejte pozor, abyste se dostavili ke správnému vinaři. Ve Velkých Bílovicích totiž není Osička jako Osička, Zapletal jako Zapletal ;-) Záleží nejen na příjmení, ale i na jménu!

Musím si vstupenku vytisknout?

Nemusíte, stačí ji předložit v mobilním telefonu nebo v jiném zařízení. Ale pokud preferujete papírovou formu, vinař ji bez problémů oskenuje. Současně s tím dostanete katalog, skleničku s nosičkou, propisku a mapu.

V jakém formátu vstupenku dostanu?

V PDF. Pokud si jich objednáte dvě a více, přijdou vám všechny pěkně pohromadě v 1 PDF souboru. Pokud chcete vstupenky rozdělit mezi členy vaší skupiny, použijte online PDF program, nebo si soubor otevřete v mobilním zařízení a udělejte screenshot na displeji. Pak můžete vstupenky rozeslat jejich majitelům. Není důležité, na koho je vstupenka vystavena, záleží jen na unikátním QR kódu.

Co dál po předložení vstupenky a nafasování výbavy k putování?

Jakmile si ji v daném vinařství aktivujete, ochutnáte první vzorky a vydáte se za dalšími víny. Mrknete do aplikace Velkobílovičtí vinaři, která bude aktualizovaná nejpozději 2 dny před akcí, nebo do mapy, kterou jste dostali. Vyberete si vinařství, které je nejblíž, nebo do kterého chcete jít a zvolíte nejkratší cestu.

Kdy si můžu zajít na jídlo?

Obě jídla, oběd i večeře, se vydávají ve 2 party stanech. Součástí zakoupené vstupenky je i číslo stanu, kde se najíte. Navštívíte oba stany, v stanu číslo 1 dostanete oběd, v čísle 2 večeři, nebo naopak. Ze vstupenky se také dozvíte, odkdy dokdy se oběd a večeře vydává. Nastudujte si v předstihu trasu po sklepech tak, abyste se v klidu a pohodě přibližovali ke stanu, kde se najíte.

Co když ještě nebudu mít v čase stanoveném na večeři hlad?

Po loňských zkušenostech jsme na to mysleli. Večeři si proto můžete sníst stejně jako oběd s ukázkovým servisem a spárovanými víny ve stanu, ale NOVĚ si můžete večeři v bio obalu a s bio příborem v daném stanu vyzvednout v balíčku a sníst si ho, až budete mít chuť. O nic nepřijdete, pořád to bude to stejné jídlo.

Co mám dělat, když se na poslední chvíli nemůžu akce zúčastnit?

Nic se neděje. Peníze vám sice nevrátíme, ale vstupenku můžete někomu věnovat. Jen tak, nebo jako dárek :-) Bude sice na vaše jméno, ale pro nás je důležitý pouze unikátní QR kód.

Můžu si koupit jen vstupenku bez kuponů na odběr vína a výdej jídla?

Ne, máme jen jeden typ vstupenek, který zahrnuje veškerý vinný a gastronomický komfort tak, abyste si akci co nejvíc a v top kvalitě užili.

Co když si nechci koupit víno. Vrátí mi vinař peníze za kupony na jeho odběr?

Ne! V ceně vstupenky jsou 3 kupony po 200 kč na nákup vína u libovolného vinaře. Záleží jen na vás, jaké si vyberete a kolik lahví za ně pořídíte. Kupony jsou výhradně na nákup vína v den akce, nebo druhý den, v neděli 3. 9. od 9 do 12 hodin. Uplatnit je můžete jen v těch vinařstvích, která jsou otevřena v rámci akce a jsou uvedená v katalogu. Pozor, jestliže cena vína nedosáhla hodnoty kuponu, zůstane rozdíl vinaři. Naopak – rozdíl můžete doplatit. Koupíte-li tedy 1 láhev za 180 Kč, vinař vám 20 korun nevrátí. Když si koupíte láhev za 210 Kč, tak mu 10 Kč doplatíte. A ještě jedna skvělá zpráva – nakupovaná vína můžete vybírat z celého sortimentu vinaře, tedy nejenom ta suchá, která se budou v den akce nalévat, můžete si je libovolně nakombinovat.

Přijede nás víc, nabízíte skupinovou slevu?

Ne, protože chceme nabízet nejlepší možnou úroveň všech služeb.

Budeme mít s sebou řidiče. Musí něco platit, když nebude pít?

Pochvala za skupinovou účast! Ve více lidech všechno lépe chutná než o samotě. Ti, kdo nemůžou pít, se můžou zúčastnit bez placení, ale nedostanou jídla od šéfkuchařů :-( Hlady ani žízní ale neumřou, na několika místech bude i jídlo a nealko za přímou úplatu.

Kde se máme ubytovat?

Ubytování si zarezervujte co nejdřív ideálně ve Velkých Bílovicích. Když už bude všechno obsazené, zkuste to v okolních obcích (Moravský Žižkov, Podivín, Rakvice, Vrbice, Břeclav, Velké Pavlovice, Vrbice...). Ideálně do 15 km, kam vás po akci za přijatelnou cenu doveze taxík.

Kdy mám na akci přijet?

Aspoň 1 hodinu před oficiálním začátkem akce. I z domu raději vyjeďte dřív, nikdy nevíte, co se může cestou stát. Určitě je fajn se předem ubytovat. A než vyrazíte, zkontrolujte si, jestli máte vstupenky – v mobilu, nebo vytištěné.

Bude kulturní program a další občerstvení?

Bez toho by to u nás nešlo! K tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika ve stanu číslo 2 od 20:00 do 24.00 hodin.

Akce skončí úderem 20. hodiny?

V zásadě ano. Ale pak bude zábava při cimbálové muzice ve stanu číslo 2. Někdo zavře hned ve 20 hodin, jiný později. Dokud budou hosté mít zájem o víno, tak je vinař ze sklepa téměř určitě nevyžene, pokud se budou chovat slušně ;-)

Pozvěte i své přátele a známé, moc se na vás těšíme.

Kde se ubytovat?

Ubytování si zarezervujte co nejdřív ideálně ve Velkých Bílovicích. TADY NAJDETE PŘEHLED PENZION, HOTELŮ A VINAŘSTVÍ a dalších ubytovacích kapacit ve Velkých Bílovicích. Když už bude všechno obsazené, zkuste to v okolních obcích (Moravský Žižkov, Podivín, Rakvice, Vrbice, Břeclav, Velké Pavlovice, Vrbice...). Ideálně do 15 km, kam vás po akci za přijatelnou cenu doveze taxík.

Mapa sklepních uliček, kde se budete pohybovat

Pozor, na této akci nebude fungovat kyvadlová doprava, musíte po svých. Ale nebojte, to dáte, my vás přece ve spolupráci se šéfkuchaři kvalitně posilníme.

 

Slipka Tour 2022 mapa

Sledujte náš Facebook i Instagram pro aktuální info

Buďte v obraze a sledujte nás na Facebooku i Instagramu.

 

 

Velkobílovičtí vinaři, spolek
Hlavní č. ev. 97, 691 02 Velké Bílovice
IČ: 22682473
DIČ: CZ22682473
www.velkebilovice.com
www.velkobilovictivinari.cz

Komunikace s médii
info@velkobilovictivinari.cz

Aplikace Velkobílovičtí vinaři
Webové verze aplikace

Sledujte nás na Facebooku

Stahujte BEZPLATNĚ aplikaci Velkobílovičtí vinaři.

QR googleQR apple

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

comgate