• "Za vinařem" začínáme od 20. května 2021!

  V rámci uvolňování vládních nařízení se od 20. května 2021 může konat akce "Za vinařem do Velkých Bílovic", a to s následujícími omezeními:

  - u jednoho stolu mohou sedět nejvíce 4 lidé (pokud tedy nejsou ze společné domácnosti).

  - mezi stoly musí být minimální rozestup 1,5 metru. Stejně daleko by měli být i kolemjdoucí, pokud není zahrádka oddělena od chodníku nějakou bariérou.

  - hosté se při vstupu do zahrádky NEBUDOU muset prokazovat negativním testem na koronavirus. TATO ZODPOVĚDNOST BUDE PŘÍMO NA ZÁKAZNÍCÍCH, prokazovat se budou případné kontrole Policie či pracovníkům hygienické stanice.

  - v případě špatného počasí NEMUSÍ mít vinař otevřeno (pokud nemá k dispozici zahrádku).

   Tato nařízení budou platná do doby, než je vláda ČR nezruší či jinak neupraví. Moc děkujeme, že tato nařízení respektujete!

   

  Stále platí, že: 

  Jedná se o tradiční vinařskou akci, jejíž start se letos posunul na 20. května 2021. Po tuto dobu se postupně otevřou své dveře 54 vinařství. Každý týden 4 až 5 vinařství, od čtvrtka do středy, ve vedlejší sezóně od 15:00 – 19:00 h a v hlavní sezoně po dobu 10 týdnů od 14:00 do 19:00 hodin. Budete mít možnost degustovat min. 8 druhů vín za 200 Kč na osobu. 

   

  Další informace i termíny jednotlivých vinařstvích ZDE!

  zaVinarem2019

   

   

 • SLÍPKA TOUR VELKÉ BÍLOVICE 2021

   

  Velkobílovičtí vinaři si vás dovolují pozvat na tuto novou srpnovou akci. Akce SLÍPKA TOUR VELKÉ BÍLOVICE bude tento rok nahrazovat tradiční oblíbenou akci ZE SKLEPA DO SKLEPA.

   

  Kdy: 28. 8. 2021 (následující den budete mít možnost zakoupení vín v jednotlivých vinařstvích).

  V kolik: od 12:00 hod do 20:00 hod.

  Jak: Bude obdobou vašeho oblíbeného Ze sklepa do sklepa. Abychom Vám zajistili pohodlný a bezpečný průběh akce, rozdělili jsme omezený počet vstupenek mezi jednotlivá Velkobílovická vinařství. Vstupenku je možné aktivovat pouze u vinaře zvoleného při nákupu. Vstupenka je nepřenosná: je vázaná na jméno a příjmení, které vyplníte při nákupu. V rámci akce můžete navštívit také ostatní sklepy a kulturní program. Doporučujeme stažení naší bezplatné mobilní aplikace - usnadní Vám orientaci mezi sklepy.

  Za kolik: 1.500 Kč (600 Kč vstupenka, 900 Kč nákup vína)

  Co bude v ceně: Vstupenka obsahuje skleničku, katalog s mapou, propisku, kapsičku a kulturní program.  POZOR! PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN...

  https://eshop.velkobilovictivinari.cz/2-slipka-tour-2021-velkobilovicti-vinari

   

   

  slipka tour 2021 vizual1c

 • Podpořte svého vinaře nákupem Svatomartinského a mladého vína

  Známku Svatomartinské 2020 letos obdrželo 312 vín od 74 vinařů - celkem 1,75 mil. lahví. Najdete mezi nimi samozřejmě i řadu Velkobílovických vinařů.

  Podpořte svého oblíbeného velkobílovické vinaře nákupem Svatomartinského nebo i mladého vína a oslavte nejen svátek Sv. Martina se skvělým svěžím vínem:

  Nakup Svatomartinské a mladé víno u svého vinaře

  Věděli jste: Tradice Svatomartinského vína sahá až na dvůr císaře Josefa II. Již tehdy bylo zvykem připíjet si na den svatého Martina poprvé novým vínem. V tento den totiž vinařům, kteří hospodařili u větších sedláků, končila služba. Její pokračování se na další rok dojednávalo při skleničce prvního vína z podzimní sklizně a nad hutnými pokrmy z pečené husy a koláči.

  Svatomartinská vína můžete poprvé otevřít 11. 11. v 11:00 h!!

  svatomartinske2020

 • Vybrali jsme adepty na Velkou bílou a červenou Slípku 2018

  Členové Velké Slípky zasedli k finálnímu stolu a vybrali Velkou červenou a Velkou bílou Slípku ročníku 2018, která půjde do prodeje v roce 2021.

  Co můžeme již teď odtajnit je, že postoupilo 9 červených 8 bílých jedinečných vín pod známkou Slípka. 

  Pokud si chcete ukrátit čas do nového ročníku Slípky, aktuálně je v prodeji ročník 2017 nebo případně starší - stačí se ptát u svého vinaře. Jejich seznam najdete na >>>

  KDE KOUPIT SLÍPKU

  ZatrideniSlipky2018 02
  ZatrideniSlipky2018 03
  ZatrideniSlipky2018 01
  ZatrideniSlipky2018 04
  ZatrideniSlipky2018 05
  Pozvani Sklep

   

 • Velkobílovičtí vinaři mají svou vlastní aplikaci

  Mějte své Velkobílovické vinaře stále "v kapse". Objevte naši novou vlastní aplikaci Velkobílovičtí vinaři! 

  Najdete v ní pohodlný seznam a popisky všech Velkobílovických vinařů včetně přehledné mapy s provázaností na jednotlivé vinaře, jejich popis, termíny, kdy je můžete navštívit "Za vinařem do Velkých Bílovic 2020" nebo zda mají jednoduše otevřeno v daný den i danou chvíli.  Vinařství si můžete také kategorizovat podle toho, zda poskytují ubytování nebo např. zda si můžete zarezervovat řízenou degustaci. 

  Stahujte BEZPLATNĚ na Google Play nebo App Store pod názvem aplikace Velkobílovičtí vinaři.

  Webovou verzi aplikace najdete na: https://aplikace.velkobilovictivinari.cz/

  zaVinarem2019¨¨

  IMG 20200622 162007    IMG 20200622 161911

  IMG 20200622 162035 IMG 20200622 162101

   

   

 • Ze sklepa do sklepa 2020 bohužel pro letošní rok zrušeno

  Vážení přátelé, milovníci vína, podporovatelé Velkobílovických vinařů.

  Vzhledem ke všem skutečnostem kolem nás, vyjádření orgánů státní správy ohledně termínů možností shromažďování osob a konání kulturních a společenských akcí, rozhodli jsme se s konečnou platností letošní ročník akce Ze sklepa do sklepa 2020 neuskutečnit.

  Samozřejmě nás toto rozhodnutí velmi mrzí a je nám to líto, ale nenašli jsme jiné a lepší řešení. Nadále pro nás zůstává naše akce se všemi náležitostmi a atributy srdcovou záležitostí. Právě proto jsme nechtěli uskutečnit tuto akci v nějakém omezeném formátu pouze proto, aby byla... Chceme vám vždy dopřát v plné míře vše na co jste jste zvyklí pro vaši spokojenost a maximální zážitek.

  My, členové spolku Velkobílovičtí vinaři přesto věříme, že nám zachováte svoji přízeň a uvidíme se opět na akci Ze sklepa do sklepa 10. 4. 2021.

  Všechny platby, které jste uskutečnili ve spojitostí s letošním ročníkem akce, budou vráceny na účty, ze kterých byly odeslány.❗️❗️

  Každopádně všichni členové spolku vás rádi velmi srdečně přivítají a budou se vám plně věnovat, pokud k nim do vinařství kdykoliv zavítáte během zbytku letošního roku a jste srdečně zváni a očekáváni.

  Děkujeme za pochopení.

  Ing. František Zapletal, předseda spolku

  velkebilovicedotcom 18

   

 • Posouváme termín ZSDS 2020 na 23. 5.!

  Vážení přátelé, milovníci vína,

  Vláda České republiky svým usnesením dne 15.3.2020 vyhlásila v České republice krizové opatření se zákazem volného pohybu osob.

  My, členové spolku Velkobílovičtí vinaři věříme, že toto opatření  pouze dočasné, rozhodli jsme se přesto změnit a posunout termín letošního ročníku akce Ze sklepa do sklepa 2020, a to na sobotu 23. 5. 2020.

  Chápeme okolnosti, které se kolem nás dějí a doufáme, že v novém termínu akce bude snad v České republice opět fungovat normální životní rytmus, i když s možnými drobnými omezeními.

  Průběžně tedy pokračujeme v přípravách akce Ze sklepa do sklepa na nový termín i s vědomím , že akce může být dalším nařízením státních orgánů a na základě vnějších okolností i v tomto termínu zrušena.

  Pokud by ani tento termín nebylo možno akci realizovat, bude akce Ze sklepa do sklepa s konečnou platností pro letošní rok zrušena.

  Samozřejmě všechny platby a rezervace by byly v případě zrušení akce po tomto datu vráceny na účty, ze kterých byly odeslány. ❗️❗️

  Děkujeme za pochopení.

  Ing. František Zapletal, předseda spolku

  Doplňující informace:

  Pokud už nyní víte, že se nebude moci nového termínu zúčastnit a rádi byste zakoupené vstupenky zrušili. Prosím pište na email společnosti, která pro nás zajišťuje prodej vstupenek, tj. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Napište prosím pro jakou akci vstupenky chcete zrušit a jméno, na které jste objednávali. Děkujeme.

  velkebilovicedotcom 18

   

 • Dne 31. 3. vydáme konečné rozhodnutí o případném zrušení ZSDS 2020

  Vážení přátelé, milovníci vína, podporovatelé Velkobílovických vinařů.


  Ministerstvo zdravotnictví dnes 10. 3. 2020 zakázalo všechny společenské akce nad 100 osob s okamžitou platností.

  My, členové spolku Velkobílovičtí vinaři přesto věříme, že toto opatření je pouze dočasné. Průběžně pokračujeme v přípravách akce Ze sklepa do sklepa i s vědomím toho, že akce může být nařízením státních orgánů a na základě vnějších okolností zrušena.

  Předpokládáme však, že toto opatření může a bude trvat nejdéle 3 týdny. Dne 30. 3. 2020 proběhne schůze členů spolku a 31. 3. 2020 vydáme konečné prohlášení, zda se letošní ročník akce Ze sklepa do sklepa 2020 proběhne nebo akce bude s konečnou platností zrušena.

  S okamžitou platností také pozastavujeme předprodej vstupenek na akci. V případě konečného vyjádření o zrušení akce budou všechny platby po tomto datu vráceny na účty, ze kterých byly odeslány. ❗️❗️

  Děkujeme za pochopení.

  Ing. František Zapletal, předseda spolku

  slipka logo 2018

   

 • Enogastronomické večery se Slípkou hlásí vyprodáno

  Děkujeme moc za obrovský zájem o "Enogastronomické večery s Velkou Slípkou"

  NA OBA TERMÍNY HLÁSÍME VYPRODÁNO! ☑️

  enogastro vyprodano

   

 • Užijte si enogastronomické večery se Slípkou

  Milujete spojení výborného jídla a vína? To vše po dva večery můžete zažít v největší vinařské obci ČR - u nás ve Velkých Bílovicích.

  Enogastronomické večery se Slípkou

  • sobota 7. 3. 2020; od 18:00 h 
  • pátek 13. 3. 2020; od 18:00 h
  • vždy od 17:30 h - welcome drink

  Po oba březnové večeři v prostorách Vily Jarmily ochutnáte osmichodové degustační menu doplněné 15 víny Velké Slípky.

  Rezervaci míst proveďte zakoupením vstupenky na recepci Hotelu Akademie ve Velkých Bílovicích od 11. 2. 2020. Cena na osobu činí 1 450 Kč. 

  Dresscode smartcasual.

  enogastronomie vecer

archiv starších aktualit

Velkobílovičtí vinaři, spolek
Hlavní č. ev. 97, 691 02 Velké Bílovice
IČ: 22682473
DIČ: CZ22682473
www.velkebilovice.com
www.velkobilovictivinari.cz

Komunikace s médii
info@velkobilovictivinari.cz

Aplikace Velkobílovičtí vinaři
Webové verze aplikace

Stahujte BEZPLATNĚ aplikaci Velkobílovičtí vinaři.

QR googleQR apple