fbpx

SLÍPKA TOUR POD KŘÍDLY ŠÉFKUCHAŘŮ 2022

Velkobílovická slípka si už čechrá pírka a na pomoc si pozvala masterchefy

Láká vás procházka mezi sklepy v naší největší vinařské obci, neomezená konzumace výhradně suchých vín a delikatesy od trojice elitních šéfkuchařů? Tak si v kalendáři rezervujte sobotu 27. srpna na SLÍPKA TOUR POD KŘÍDLY ŠÉFKUCHAŘŮ 2022.

Letní putování po vinařstvích ve Velkých Bílovicích bude letos vonět a chutnat nejen vínem, ale i pečlivě vybraným menu od tria porotců z prvních ročníků oblíbeného televizního pořadu Masterchef Česko.

Trojice masterchefů – Miroslav Kalina, Marek Raditsch a Marek Fichtner – přijede se svými týmy a poutníkům za vínem uvaří a naservírují dvě jídla spárovaná se zdejšími víny. Podávat je budou přímo mezi sklepy na 4 místech ve speciálních food stanech.

A jen tam vám taky nalejí zcela jedinečná cuvée Velká červená a bílá Slípka. Ta jsou výhradně z hroznů z místních tratí, voní a chutnají po pevně daných bílých a modrých odrůdách.

A proč vlastně Slípka Tour? Logem spolku Velkobílovičtí vinaři je právě slepice, které v tomto městečku neřeknou jinak než slípka. Prostého venkovského opeřence si vybrali jako symbol toho, čeho si nejvíc váží – domova, vinohradů a přátelství.

Na akci si udělejte čas v sobotu 27. srpna od 12 do 20, jídlo se bude podávat od 13 do 19 hodin. Kvůli co nejdokonalejšímu gastronomickému zážitku je počet účastníků omezený na 2.400 osob.

Vstupenky jsou v prodeji od 15. května a výhradně online! Je to snadné, stačí párkrát kliknout. Vstupenku sice nejde vrátit, ale je přenosná. Lidem bez platné vstupenky na této akci nenalejí.

Pozor, při koupi vstupenky si vyberete vinaře, u něhož si ji aktivujete. Současně si zvolíte čas, kdy budete chtít utratit první kupon za skvělé jídlo. V tu dobu se musíte dostavit do jednoho ze 4 stanů, kde vám jídlo naservírují. Rezervační systém vám automaticky vygeneruje čas, kdy si do dalšího stanu zajdete projíst druhý kupon. Zdá se vám to komplikované? Důvodem je, aby jídlo i servis měly top úroveň, nejdete přece do fastfoodu zhltnout hambáč!

Vstupenky v hodnotě 2.400 Kč vám aktivují ve vinařství, které jste při koupi označili, od 11 hodin. V ceně jsou poukázky na odběr vín za 1.000 Kč a dvě luxusní jídla. Dostanete i skleničku, kapsičku a katalog s přehlednou mapkou, abyste mezi sklepy nezabloudili. Zakoupená vína si můžete u vinařů vyzvednout v neděli od 9 do 12 hodin.

Nejste zrovna mistři orientace? Dva dny před akcí si můžete stáhnout bezplatnou mobilní super apku na míru přesně této akci.

Vše, co potřebujete vědět o SLÍPKA TOUR POD KŘÍDLY ŠÉFKUCHAŘŮ 2022, najdete na našem webu.

Předprodej vstupenek

Zakoupit vstupenku

JAK JE TO VLASTNĚ S TĚMI VSTUPENKAMI?

 • Vstupenky jsou k zakoupení od 15. května pouze v předprodeji a jen on-line, a to i v den konání akce. Ani přímo na akci se fyzicky nikde prodávat NEBUDOU! Zatím je jich dost, koupit je můžete tady. Jen pozor, je jich omezené množství.
 • Vstupenku nelze vrátit, ale je přenosná. Bez ní vám nenalejí, ani vám nevydají jídlo.
 • Při koupi si vyberte vinaře, kde si vstupenku v den akce aktivujete a nafasujete všechno, co potřebujete.
 • Současně si vyberte čas, kdy se chcete najíst za první ze dvou kuponů. Hodinu druhého jídla vám systém vygeneruje automaticky.
 • V den akce u vybraného vinaře elektronickou vstupenku předložíte vytisknutou nebo v mobilu a dostanete vše, co potřebujete k příjemnému průběhu akce včetně kuponů za 1.000 kč na odběr vín a dva kupony na luxusní jídlo.
 • Jeden kupon za jídlo utratíte v čase, který jste si vybrali při placení vstupenky. Na druhý kupon vám jídlo vydají v čase, který vám vygeneroval systém. V případě, že bude ve zvolených časech ve stanech fronta, nemusíte mít strach, že váš čas uplyne a kupon propadne. Obslouží vás hned, jak se uvolní místo.
 • Kupony můžete utratit u libovolného vinaře ten den, kdy se akce koná, nebo o den později v neděli 28. srpna od 9 do 12 hodin, kdy vám už zakoupená vína taky vydají.
 • Orientaci mezi sklepy vám usnadní naše apka, kterou si nejdřív 2 dny před akcí bezplatně stáhněte.

JAK JEDNODUŠE NA TO, ZJISTÍTE VE VIDEU >>>

YOUtrubka

Otázky a odpovědi Slípka Tour 2022

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O SLÍPKA TOUR POD KŘÍDLY ŠÉFKUCHAŘŮ 2022

 1. Lístky jsou pouze v předprodeji?

Ano, jen v předprodeji a výhradně online. Pokud máte svého oblíbeného vinaře a ten už vstupenku nemá, nepodléhejte panice.  Kupte si ji u jiného vinaře a pak si k tomu „svému“ zajděte. Se vstupenkou se samozřejmě dostanete do všech 50 otevřených vinařství.

 1. Co mám dělat, když se na poslední chvíli nemůžu akce zúčastnit?

Nic se neděje. Peníze vám sice nevrátíme, ale vstupenku můžete někomu věnovat. Jen tak, nebo jako dárek :-) Bude sice na vaše jméno, ale pro nás je důležitý pouze unikátní QR kód.

 1. Můžu si koupit jen vstupenku bez kuponů na odběr vína a výdej jídla?

Ne, máme jen jeden typ vstupenek, který zahrnuje veškerý vinný a gastronomický komfort tak, abyste si to co nejvíc a na odpovídající úrovni užili.

 1. Přijede nás hodně, nabízíte skupinovou slevu?

Ne, protože chceme nabízet špičkovou úroveň všech služeb.

 1. Co řidič, který nás přiveze, musí něco platit, když nebude pít?

Pochvala za skupinovou účast! Ve více lidech všechno lépe chutná než o samotě. Ti, kdo nemůžou pít, se můžou zúčastnit bez placení, ale nedostanou jídla od tří šéfkuchařů :-( Musíte se s nimi rozdělit! Ne, vážně – k dispozici bude na několika místech i jídlo a nealko za přímou úplatu.

 1. Kde se máme ubytovat?

Ubytování si zarezervujte co nejdřív ideálně ve Velkých Bílovicích. Když už bude všechno obsazené, zkuste to v okolních obcích (Moravský Žižkov, Podivín, Rakvice, Vrbice, Břeclav, Velké Pavlovice, Vrbice...). Ideálně do 15 km, kam vás po akci za přijatelnou cenu doveze taxík.

 1. Kdy mám na akci přijet?

V nejlepším případě aspoň 1 hodinu před oficiálním začátkem akce. I z domu raději vyjeďte dřív, nikdy nevíte, co se může cestou stát. Určitě je fajn se předem ubytovat. A než vyrazíte, zkontrolujte si, jestli máte vstupenky – v mobilu, nebo vytištěné.

 1. Kdy si mohu vstupenku aktivovat?

Až v den akce přímo u vinaře, kterého jste si při koupi vstupenky vybrali. Tedy 27. 8. od 11:30 hodin. Dejte pozor, abyste si vstupenku šli aktivovat ke správnému vinaři. Ve Velkých Bílovicích totiž není Osička jako Osička, Zapletal jako Zapletal ;-) Záleží nejen na příjmení, ale i na jménu!

 1. Musím si vstupenku vytisknout?

Nemusíte, stačí ji předložit v mobilním telefonu nebo v jiném zařízení. Ale pokud preferujete papírovou formu, oskenuje vinař i takovou vstupenku.

 1. V jakém formátu vstupenku dostanu?

V PDF. Pokud si jich objednáte dvě a více, přijdou vám všechny pěkně pohromadě  v 1 PDF souboru. Pokud chcete vstupenky rozdělit mezi členy vaší skupiny, použijte online PDF program, nebo si soubor otevřete v mobilním zařízení a udělejte screenshot na displeji. Pak můžete vstupenky rozeslat jejich majitelům. Není důležité, na koho je vstupenka vystavena, ale na unikátním QR kódu.

 1. Lístky a všechny potřebné věci k putování jsem úspěšně nafasoval. Co dál?

Dejme tomu, že si vstupenku aktivujete ve Vinařství Kubík s číslem 4. Ochutnáte tam několik vzorků a chcete jít k dalšímu vinaři. Mrknete do aplikace Velkobílovičtí vinaři, kterou aktivujeme 2 dny před akcí, nebo do mapy, kterou jste dostali. Vyberete si vinařství, které je nejblíž, nebo do kterého chcete jít a zvolíte nejkratší cestu.

 1. Kdy mám jít na první degustační jídlo a do jakého stanu?

S koupí vstupenky si volíte čas výdeje prvního jídla za první kupon. Číselné a barevné označení vás zavede do toho správného stanu. Pečlivě si tedy pohlídejte čas a číslo včetně barvy stanu, jenom tam vám jídlo vydají. Když tam bude fronta, nic se neděje, brzy se na vás dostane a o jídlo v žádném případě nepřijdete! Čas si můžete příjemně zkrátit pohárkem suchého vína, které vám nalejí šohaji v krojích. Čas druhého jídla za druhý kupon se vám automaticky vygeneruje při koupi vstupenky. Postup je stejný, tak buďte na místě včas. Oba časy jsou zaznamenané na kuponech.

 1. Bude kulturní program a další občerstvení?

Tak určitě! K tanci a poslechu zahraje dechová hudba na prostranství Křástelka. Občerstvení bude nejen ve 4 stanech za kupony, ale i jinde a za hotovost.

 1. Co když si nechci koupit víno. Vrátí mi vinař peníze za kupony na jeho odběr?

Ne! V ceně vstupenky jsou kupony v hodnotě 1000 kč na nákup vína u libovolného vinaře. Záleží jen na vás, jaké si vyberete a kolik lahví za ně pořídíte. Kupony jsou výhradně na nákup vína v den akce, nebo druhý den, v neděli 28. 8. od 9 do 12 hodin. Uplatnit je můžete jen v těch vinařstvích, která jsou otevřena v rámci akce a jsou uvedená v katalogu. Pozor, jestliže cena vína nedosáhla hodnoty kuponu, zůstane rozdíl vinaři. Naopak – rozdíl můžete doplatit. Koupíte-li tedy 1 láhev za 180 Kč, vinař vám 20 korun nevrátí. Když si koupíte láhev za 210 Kč, tak mu 10 Kč doplatíte. A ještě jedna skvělá zpráva, nakupovaná vína můžete vybírat z celého sortimentu vinaře, tedy nejenom ta suchá, která se budou v den akce nalívat, můžete si je libovolně nakombinovat.

 1. Akce skončí přesně ve 20 hodin?

V zásadě ano. Někdo zavře hned ve 20 hodin, jiný později. Dokud budou hosté mít zájem o víno, tak je vinař ze sklepa téměř určitě nevyžene, pokud se budou chovat slušně a nebudou mít hodně naváto ;-)

Všichni vinaři a šéfkuchaři se na vás už teď moc těší.

Kde se ubytovat?

Ubytování si zarezervujte co nejdřív ideálně ve Velkých Bílovicích. TADY NAJDETE PŘEHLED PENZION, HOTELŮ A VINAŘSTVÍ a dalších ubytovacích kapacit ve Velkých Bílovicích. Když už bude všechno obsazené, zkuste to v okolních obcích (Moravský Žižkov, Podivín, Rakvice, Vrbice, Břeclav, Velké Pavlovice, Vrbice...). Ideálně do 15 km, kam vás po akci za přijatelnou cenu doveze taxík.

Mapa sklepních uliček, kde se budete pohybovat

Pozor, na této akci nebude fungovat kyvadlová doprava, musíte po svých. Ale nebojte, to dáte, my vás přece ve spolupráci se šéfkuchaři kvalitně posilníme.

 

Slipka Tour 2022 mapa

Appka jako dělaná pro Slípka Tour

Nejste zrovna mistři orientace? Dva dny před akcí si můžete stáhnout bezplatnou mobilní super apku na míru přesně této akci.

Sledujte náš Facebook pro aktuální info

Buďte v obraze a sledujte nás na Facebooku.

    

Velkobílovičtí vinaři, spolek
Hlavní č. ev. 97, 691 02 Velké Bílovice
IČ: 22682473
DIČ: CZ22682473
www.velkebilovice.com
www.velkobilovictivinari.cz

Komunikace s médii
info@velkobilovictivinari.cz

Aplikace Velkobílovičtí vinaři
Webové verze aplikace

Sledujte nás na Facebooku

Stahujte BEZPLATNĚ aplikaci Velkobílovičtí vinaři.

QR googleQR apple

Kudyznudy.cz - tipy na výlet